FAQ
Odpowiedź: Na naszej stronie po zalogowaniu automatycznie będziesz musiał/a przejść etap rekrutacji.
Odpowiedź: Wszelkie informacje o zmianie adresu IP są nieprawdziwe. Prosimy o ignorowanie takich wiadomości oraz o poinformowanie Administratora o danym incydencie.
Odpowiedź: Aby zmienić rangi wystarczy że się zalogujesz i wybierzesz zakładkę: Serwer >> Nadaj grupy.
Odpowiedź: Na naszym serwerze znajduje się kanał o nazwie "• DARMOWY KANAŁ PRYWATNY [Wejdź]" który automatycznie generuje kanał.
Odpowiedź: Kanały są usuwane automatycznie jeśli dany kanał jest nieaktywny!
Odpowiedź: Jeśli rekrutacja jest otwarta wystarczy po zalogowaniu się wybrać kategorię Informacje >> Rekrutacja i wypełnić formularz.
Odpowiedź: Wbij i przekonaj się sam :)
Odpowiedź: TeamSpeak 3 to aktualnie najlepszy komunikator głosowy (VoIP) służący przede wszystkim do prowadzenia rozmów w sieci LAN oraz przez Internet. Pozwala na prowadzenie rozmów wieloosobowych, odbywają się one w formie grupowego czatu. Program przydatny jest również podczas sieciowych rozgrywek, gracze mogą porozumiewać się w czasie rzeczywistym.
Odpowiedź: Nie.
Odpowiedź: Wystarczy wejść na Centrum Pomocy i poczekać aż któryś Administrator zajmie się Twoją sprawą.
Odpowiedź: Oznacza to, że nie masz odpowiednich uprawnień na serwerze. Jest to normalna rzecz, jednakże można sobie wyłączyć te powiadomienia w opcjach TeamSpeaka: Settings > Options > Playback > Przesuwamy drugi suwak w lewo lub wchodzimy w Self > Sounds Pack, a następnie zaznaczamy opcję Sounds deactivated.
Odpowiedź: Masz wyłączoną opcję Subscribe to all channels w Opcjach (Application) lub nie posiadasz odpowiedniej grupy na serwerze.
Odpowiedź: Takie uprawnienie mają tylko osoby zarejestrowane.
Odpowiedź: Zgłoś się do administracji w dziale Centrum pomocy.